Günmak A.Ş.

Püskürtme Sistemleri  / Yüzey Kaplama  Teknolojileri

Ödüllü, Patentli Püskürtme Sistemleri

krautzberger türkiye distribütörü

Otomatik Döner Tabla Ünitesi

Kompakt Otomatik Yüzey Boyama Sistemi

Püskürtme Ünitesi

Otomatik Döner Tabla Ünitesi

Krautzberger R 700 otomatik döner indeksleme ünitesi, seri parçalarının kaplanması için tasarlanmıştır.  Dakikada 2 ila 12 parçalık işlem hacmine sahip çıktı amaçlanmıştır. Otomatik ünite, kullanım esnekliği sağlamak için tekerlekler üzerine monte edilmiştir.

Krautzberger’in döner makine modeli R 700 ep, küçük ve orta ölçekli farklı iş parçası serilerinin otomatik kaplanmasında kullanılır. Parçaların tercih edilen geometrisi dönme simetriğidir.

 

Fonksiyonellik

R 700 ep  parametreleştirilmiştir ve kolay kullanımlı kullanıcı paneli üzerinden ayarlanabilir. ( kablo ile çalışan, opsiyonel WLAN )

Kurulumun tamamlanması üzerine kullanıcı kaplanacak olan üniteyi, ayarlanmış reseptörlerin üzerine yerleştiri. Önceden belirlenmiş aralıklar sayesinde ünite, ilgili püskürtme istasyonlarına taşınır, kaplanır ve aralıklarla operatöre geri taşınır.

Kompakt Otomatik Yüzey Boyama Sistemi - KFS 2000

KFS kompakt otomatik yüzey boyama sistemi, küçük parçaların etkin bir şekilde boyanması için tasarlanmıştır. Mevcut sistemlerin aksine KSF 1000, manuel püskürtme istasyonlarından biraz daha fazla yer kaplar. Sistem bir kişi tarafından işletilen ve operatörün saf besleme etkinliği ile geleneksel manuel kaplama ile mümkün verimlilikten daha fazla verimlilik sağlar. KFS kontrol sistemi, püskürtme tabancaları için püskürtme bölgesi, çalışma hızı, geçiş operasyonları için talep edilen değerlerin girişine kolaylık sağlar.  Girişler genel bir program ve anlık olarak seçilebilen bir üretim programı kullanılarak kaydedilebilir.

Üniteyi bireysel koordinatlarla işletme özelliği isteğe bağlı olarak - püskürtme tabanca ve gezici taşıyıcı ile birleştirilmiş olarak-  ekstra mevcuttur. Boya dumanı temizleme işlemi, kuru temizleme versiyonunda mobil bir filtre arabası aracılığıyla ya da paslanmaz çelik versiyonunda ıslak yıkama sistemi kullanılarak gerçekleştirilir.

 

Sistemin Çalışma Modu

Eşsiz PK 20 S / PK 40 D sprey sistemi püskürtme teknolojisinin ve Krautzberger’in ürün yelpazesindeki  basınçlı kaplarının temel teknolojik ilkelerini birleştirir. Yeni geliştirilen sistem bu sistem sayesinde, zaman alıcı iş süreçlerinizi üssel olarak ( katlanarak ) basitleştirmek mümkündür.

 

Sistemin Avantajları

Özellikle kayda değer olan avantaj; yüzey ile tansiyonel ( gerilmeli ) bağlamadır. Hemen hemen her yüzeyde astar olmadan uygulanabilir. Sıcaklık dalgalanmaları ve elastikiyeti açısından son derece esnektir. Eğer gerekli ise, malzeme ateşe dayanıklı versiyonu ile sunulabilir. Uygulama alanı; sıcaklık ya da ses yalıtımı hem de güvenli dokunma ve yoğuşma önleyici kaplama gerektiren temel olarak tüm alanlardır. Sistem, bu nedenle önemli maliyet avantajları sunar- çevre dostudur ve süreçleri optimize eder.

Sistem mobildir ve şantiyelerde de kolaylıkla kullanılabilir.

 

Seçenekler

Sistemin 2 versiyonu vardır:

PK 20 S – 20 litre kapasiteli basınçlı bir adet kazan ile

PK 40 D – 20 litre kapasiteli basınçlı 2 adet kazan ile

 

Standart teslimat kapsamı;  10 mt. hortum paketi ( hava ve malzeme hortumu ) ve bir adet el tipi sprey tabancası içerir.