Günmak A.Ş.

Püskürtme Sistemleri  / Otomatik Boya Tabancaları

Ödüllü, Patentli Püskürtme Sistemleri

krautzberger türkiye distribütörü

  Sıkıştırılmış Hava Atomizasyonu

  HVLP Atomizasyonu

  Diğer Boya Tabancaları

Sıkıştırılmış Hava Atomizasyonu - Otomatik

Yüksek performanslı sprey tabancaları, geleneksel sıkıştırılmış hava atomizasyonu püskürtmesi için kullanılır.

Üniteler herhangi bir problem olmadan püskürtme makineleri içinde kurulabilir. Üniteler farklı boyutlarda olduğu gibi dar ( sınırlı ) alanlarda da kullanılabilir. Birçok model standart endüstriyel robotlara montaja uygundur. Çeşitli boyutlarda nozul ve iğne seçim imkanı mevcuttur. Çoğu püskürtme tabancaları malzeme besleme konteynerleri, diyaframlı pompalar ve regülatörler ile birlikte kullanılabilir.

Modelleri

■  A 10

■  A 11

■  RA 5

■  Mikro 3

■  M 10

HVLP Atomizasyonu – Otomatik

Bu püskürtme sürecinde, özel bir gaz sistemi düşük sisli bir püskürtme sağlar.

Krautzberger HVLP1 sistem versiyonlu ve en son Krautzberger HVLP3 sistem versiyonlu tabancalar mevcuttur. Üniteler farklı boyutlarda ve çeşitli nozul ve iğnelerle birilikte temin edilebilir, malzeme besleme konteynerleri, diyaframlı pompalar ve regülatörler ile birlikte kullanılabilirler.

Modelleri

■ A 14 HV3

■ M 14 HV3

■ RA 5 HV3

Airless ( Havasız ) Atomizasyon

KS1 (Airless) püskürtme tabancaları, Airless ( havasız sprey ) prensibine göre çalışır- diğer bir deyişle, püskürtme yüksek akışkan basıncı ile bir nozulun içinden geçer gibi oluşturulur. Nozuldan çıkan püskürtme, nozul vasıtasıyla belirlenen şekli alır. Püskürtme iş parçasına yönlendirilir. Püskürtme parçacıkları basınçlı hava ile çalışan sprey tabancalarından çıkan parçacıklara göre daha yüksek hızlara ulaşır. Malzeme çıkışı yüksektir ve püskürtme daha odaklıdır- diğer bir deyişle türbülans bölgesi daha küçüktür. Püskürtmenin boyut ve şekli farklı nozullar kullanılarak değiştirilebilir. Çeşitli boyutlarda geniş bir havasız nozul yelpazesi bulunmaktadır.

 

Modelleri

■ KAA 1300 (Airless)

 

İkili Atomizasyon

Krautzberger Duo sistem püskürtme tabancaları, havasız sistemin geliştirilmiş şekli olarak görülebilir. Havasız teknik ve ve basınçlı havanın dengeli bir kombinasyonu birçok uygulama için avantaj sunan optimum homojenlikte püskürtme üretir. Havasız püskürtme tabancaları gibi atomizasyon özel bir nozul vasıtasıyla hava kullanılmadan elde edilir. Püskürtme, malzeme nozulunun özelliklerine uygun olarak adapte edilmiş, sondaj deliklerinden geçen basınçlı hava beslemesi ile zenginleştirilmiştir. Bu uygulama son derece yumuşak bir püskürtmeyi garanti eder. Krautzberger pistonlu pompalar ve geniş bir alternatifli nozul kombinasyonunda, Duo H sprey tabancası optimum sonuçlar elde etmek amacıyla kullanılabilir.

 

Modelleri

■ Duo A2 Horn Have Atomizasyonu

■ RA 5 Duo Steam (Buğu) Teknolojisi

■ DA 3 Steam Teknolojisi