Günmak A.Ş.

Püskürtme Sistemleri  / Manuel Boya Tabancaları

Ödüllü, Patentli Püskürtme Sistemleri

krautzberger türkiye distribütörü

  Sıkıştırılmış Hava Atomizasyonu

  HVLP Atomizasyonu

  Diğer Boya Tabancaları

Sıkıştırılmış Hava Atomizasyonu – Manuel

Krautzberger, geleneksel sıkıştırılmış hava atomizasyonu için çeşitli el tipi hava püskürtme tabancalarına sahiptir. Basit boya püskürtmeleri için güçlü tabancalardan ve standart modellerden, son derece zorlu uygulamalar için yüksek performanslı püskürtme tabancalarına kadar geniş seçim imkanı sunar. Malzeme besleme bağlantısı, hortumlar, nozullar ya da bir dizi doğal akışlı ( gravite ) kaplı tabancalar mevcuttur. Geniş nozul seçimi ve çeşitli boyutlarda iğneler de bulunmaktadır. Çoğu spray tabancaları malzeme besleme konteynerleri, diyaframlı pompalar ve regülatörler ile birlikte kolaylıkla kullanılabilirler.

Modelleri

■ HS 25

■ Perfekt 4

■ Mignon 3

■ Dekor

HVLP Atomizasyonu – Manuel

Bu püskürtme sürecinde, özel bir gaz sistemi düşük sisli bir püskürtme sağlar.

Krautzberger HVLP1 sistem versiyonlu ve en son Krautzberger HVLP3 sistem versiyonlu tabancalar mevcuttur. Üniteler farklı boyutlarda ve çeşitli nozul ve iğnelerle birilikte temin edilebilir, malzeme besleme konteynerleri, diyaframlı pompalar ve regülatörler ile birlikte kullanılabilirler.

Modelleri

■ HS 25 HV3

■ Mignon 3 HV3

KS1 Airless ( Havasız ) Atomizasyon

KS1 (Airless) püskürtme tabancaları, Airless ( havasız sprey ) prensibine göre çalışır- diğer bir deyişle, püskürtme yüksek akışkan basıncı ile bir nozulun içinden geçer gibi oluşturulur. Nozuldan çıkan püskürtme, nozul vasıtasıyla belirlenen şekli alır. Püskürtme iş parçasına yönlendirilir. Püskürtme parçacıkları basınçlı hava ile çalışan sprey tabancalarından çıkan parçacıklara göre daha yüksek hızlara ulaşır. Malzeme çıkışı yüksektir ve püskürtme daha odaklıdır- diğer bir deyişle türbülans bölgesi daha küçüktür. Püskürtmenin boyut ve şekli farklı nozullar kullanılarak değiştirilebilir. Çeşitli boyutlarda geniş bir havasız nozul yelpazesi bulunmaktadır.