Günmak Endüstriyel A.Ş.

Pompalar  / Yağ Pompaları

Düşük Enerji & Hava Sarfiyatı

Aro Pompalar

  Pistonlu Pompalar

  Diyaframlı Pompalar

  El Pompa - Varil Pompa -Yağ Pompa Üniteleri

Pistonlu Pompalar

Ingersoll Rand / ARO pistonlu pompalar, motor yağı, dişli yağı ve şanzıman yağlarının pompalanmasında ideal bir çözümdür.

LM serisi pompaların 3:1 ( 2" hava motorlu ) ve 5:1 ( 3" hava motorlu ) oranları mevcuttur. Eski modellerden 200 serisi pompalar, 1:1 oranlı pompa gerektiren endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. 425 serisi pompalar, 9:1 oranlı ürünleri pompalamak için 4 1/4" hava motoru kullanır.

 

Pistonlu Pompalar

■ Durmayan, buz tutmayan hava motoru

■ 3:1 modeller için hat içinde servi verilebilirlik

■ Tüm hava koşullarında çalışma

■ Sessiz çalışma

Diyaframlı Pompalar

Ingersoll Rand / ARO diyaframlı pompalar performans için üretilmiştir.

ARO diyaframlı pompaların özellikler listesi sektöründe eşsizdir. Yağlama ve karmaşık kontroller gerektirmez. Patentli balanssız hava valfi duraksamayı önlemek amacıyla sabit basınç uygular ve cıvatalı yapısı daha sağlam bir bütünlük, hızlı  ve kolay bir servis imkanı sunar.

El Pompaları

Ingersoll Rand / ARO el pompaları, düşük hacimli uygulamaları için kullanılmaktadır. Tipik olarak gres, motor yağı, dişli yağı ve şanzıman yağları bu pompalar ile transfer edilir.

ARO 611170 El Pompası - 35 lb. Varil Kapak Tipi

 

Varil Pompaları

Uygulamalarınıza özel kimyasalların, herhangi bir 55 galonluk varillerden transferi için idealdir. Alüminyum, paslanmaz çelik ve polipropilen gövdeli modelleri bulunmaktadır.

Yağ Pompa Üniteleri

Ingersoll Rand / ARO LP ve 425 serisi ünitelerle doğru pompa ve doğru parça seçim masrafını ve zamanını ortadan kaldırabilirsiniz.