Diyaframlı Pompalar

ARO Diyaframlı Pompalar I Akışkan Transfer Pompaları

ARO havayla çalışan çift diyaframlı pompalar genel sıvı transferi için idealdir. Düşük viskoziteden orta viskoziteye kadar boya, solvent, mürekkep, tutkal, asit, atık su, çamur, şampuan, deterjan, içecek gibi çok çeşitli sıvıları güvenilir bir şekilde transfer edebilirsiniz.

ATEX Sertifikalı Diyaframlı Pompalar ile Zor Koşullarda Bile Sağlam ve
Güvenilir Sıvı Transferi

ARO diyafram pompalar, en zorlu ortamda bile kolaylıkla transfer sağlayacak uzmanlıkla tasarlanmıştır. Metal veya plastik diyaframlı pompa modelleri ile büyük parçacıklı, korozif ve aşındırıcı sıvıları bile kolayca işleyebilirsiniz.

Pnömatik motorları sayesinde potansiyel olarak patlayıcı alanlarda güvenilir olarak kullanılabilen ARO diyafram pompaların çoğu modeli ATEX sertifikalıdır.

ARO® Havayla Çalışan Diyaframlı Pompaların Özellikleri

  • Enerji Tasarrufu Sağlayan Hava Motoru Teknolojisi
  • Viskoz Sıvıları Transfer Edebilme
  • Partikül İçeren Sıvıları Transfer Edebilme
  • Hassas Transfer
  • Kuru Çalışabilme Yeteneği
  • Yüksek Emiş Kabiliyeti
  • Kolay Kurulum
  • CE, ATEX, FDA Sertifikasyonları

Patentli Hava Motoruna Sahip Aro Çift Diyaframlı Havalı Pompalar ile
Minimum Hava Tüketimi

Aro Diyaframlı Pompalar, minimum titreşim ve hava tüketimi ile maksimize edilmiş akış hızlarına sahiptir. Patentli “dengesiz” hava valfi tasarımına sahip pompalarımız üretim süreçlerinizde duraklamasız ve hava motorunda buzlanma olmadan çalışma sağlar.

ARO Havalı Diyafram Pompalar, Genel Endüstriyel ve OEM
Uygulamaları İçin İdealdir.

ARO diyafram pompaları, endüstriyel ve kimyasal uygulamalar için son derece güvenilir ve uygun maliyetli bir seçimdir. Cıvatalı, sızdırmaz yapısı ile çapraz kontaminasyonu ortadan kaldırır ve operatör güvenliğini artırır.

Modüler yapısı, azaltılmış parça sayısı ve kullanımı kolay onarım kitleri ile onarım süresini ve bakım maliyetlerinizi en aza indirir. ARO diyaframlı pompanızın uzun ömürlü olmasını sağlamak için pompalarımız, tipik endüstriyel kullanımın çok ötesinde, sıkı bir şekilde test edilmiştir.

Uygulamanıza Özel Uyarlanabilir ARO Diyaframlı Pompalar

ARO diyaframlı pompaların hepsi sıvı aktarımı ihtiyaçlarınız için özelleştirilebilir. Birçok akış hızı ve boyutu ile ARO diyaframlı pompalar, akış çıkışını ve tahliye basıncını değiştirmenize olanak sağlar. Dakikada 1 litreden, 1079 litre aktarma debisine kadar çeşitli ebatlarda pompalarımız mevcuttur. Akışkan basıncını bir hava filtre regülatör veya iğne valf kullanarak ayarlayabilirsiniz.

Çok çeşitli diyafram malzemeleri, gövde seçenekleri ve aksesuarlar arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Korozif ve aşındırıcılar dahil her türlü sıvıyı işleyebilecek metal veya plastik sıvı bölümleri ve gövdelerini bulabilirsiniz.

Metalik Malzemeler: Alüminyum, Dökme Demir, Paslanmaz Çelik, Hastelloy®

Metalik Olmayan Malzemeler: Polipropilen, İletken Polipropilen, Asetal, PVDF, İletken PVDF

ARO Çift Diyaframlı Pompa Tamiri

Konusunda uzman, deneyimli servis kadromuz ve Authentic ARO® yedek parçalar ile ARO diyaframlı pompa tamirinde üstün hizmet sunuyoruz.

Authentic ARO® Diyaframlı Pompa Parçaları, pompanızı tamamlamak için ARO tarafından oluşturulmuş kapsamlı bir diyafram parçaları ve aksesuarları dizisini içerir. Pompa Çalıştırma Valfleri, Diyafram Arızası Algılama Kitleri, Döngü Sensörleri ve Sayaçları gibi aksesuarlar diyafram pompanızın bakımını ve çalışmasını sağlarken size zaman ve para tasarrufu sağlar.

ARO Diyaframlı Pompa tamiri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

servis@gunmak.com.tr

GÜNMAK ENDÜSTRİYEL ALET POMPA VE OTOMASYON SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

www.gunmak.com.tr

“ARO POMPA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ”