Günmak A.Ş.
değer yaratan çözümler
saltus türkiye distribütörü

Endüstriyel Aletler  / Torkmetreler |Tork Anahtarları

Hassas & Net Ölçme

  Mekanik Tork Anahtarları

Mekanik Torkmetreler

■ DC series

■ DSG series

■ TTI series

■ DSH and DSK series

 

Saltus DC serisi mekanik torkmetreler, ölçekli ( DC-S ) ve ölçeksiz ( DC ) olarak mevcuttur.  +-4% tekrarlama doğruluğu ve çalışma yönündeki 50.000 sıkmadan sonra, DC serisi modelleri seri üretimde kullanım için mükemmel kılar. Tüm Saltus DC serisi tork anahtarları, önceden ayarlanmış değere ulaştığında, ses ve titreşim aracılığıyla sinyal veren, otomatik kısa hareket tetiklerine sahiptir.

 

Saltus DSG serisi mekanik tork anahtarları, öncelikle profesyonel endüstriyel ortamlarda kullanılmaktadır. Hafif alüminyumdan yapılmış DSG serisi ürünler,  tamir ve bakım için çok uygundur. Seri üretimde kullanım için, opsiyonel olarak mevcut takılabilir aletler, sağ ve sol elle sıkmalarda değişimi daha kolay hale getirmektedir.

Saltus TTI serisi mekanik tork aletleri, “otomatik tetiklenen” aletler olarak adlandırılır.  Bir kere ayar tork değerine ulaştığında otomatik olarak tetiklenir ve tetiklemeden sonra, tork anahtarları bir sonraki sıkma için tekrar hazır duruma gelir.

 

Saltus DSH ve DSK serisi otomatik olarak tetiklenen torklu tornavidalar, her mekanik için ideal aletlerdir. Hafif ağırlıkları ve aynı zamanda duralüminyumdan yapılmış son derece sağlam gövdeleri oniki tırnaklı bir yay –yüklü tetik mekanizması içerir. Bu, ayar tork değerleri hassasiyetinin tam olarak tetiklenmesini sağlar. Ek olarak çoğu modeller, dişli vida bağlantılarının sağ ve sol elle yapılması için de uygundur.