Günmak A.Ş.
değer yaratan çözümler

Endüstriyel Aletler  / Havalı Matkap Motorları | Tornavidalar

Düşük Enerji & Az Hava Sarfiyatı

Ingersollrand türkiye distribütörü

Havalı Matkap ve Tornavidalar

Havalı Klavuz Makineler

Havalı Kalemtraşlar

Havalı Matkaplar | Tornavidalar

Kompakt boyutu, ergonomisi, mükemmel güç- ağırlık oranları ve sağlamlığı ile Ingersoll Rand havalı matkaplar serisi üretim ve bakım uygulamalarında fark yaratır.

Ingersoll Rand havalı matkaplar, aklınızdaki profesyonel uygulamayı inşa eder. Endüstriyel kaliteli matkap kovanı, güçlü motorları, dayanıklı dişli takımı ve sessiz işlem özelliği, size işlerinizi doğru yapmak için güvenebileceğiniz bir alet sunar.

Bir havalı matkabın kovanı işin çoğunu yapar. Bu sebeple, Ingersoll Rand havalı matkaplar, aşınma ve yıpranmaya karşı yüksek kaliteli matkap kovanları ile tasarlanmıştır. Ingersoll Rand’in yeni havalı matkap ailesi endüstriyel tipte kovanlara ve delme, kesme/dilme, subap klavuzu raybalama ( delik genişletme), silindir taşlama ve telli fırçalama için anahtarsız kovan versiyonuna sahiptir. Bu aletler, pürüzsüz ve sessiz çalışma özelliği ile bir önceki modellere göre çok güçlü, verimli ve uzun ömürlüdür.

Ingersoll Rand üretim tipi havalı matkaplar dünyanın en zorlu endüstriyel uygulamalarında sürekli kullanım için tasarlanmıştır. Bu aletler, mükemmel delik kalitesi ve doğruluğuna ihtiyaç duyduğunuzda kesin bir seçimdir.

Modelleri

■ 1/4” Kovan (6mm Kovan) - Kavramalı - 7804 Serisi

■ 3/8” Kovan (10mm Kovan) – Doğru Açılı - 7807 Serisi

■ 1/4” Kovan (6mm Kovan) – Kavramalı - 7804 Serisi

■ 3/8” Kovan (10mm Kovan) – Kavramalı- 7802 Serisi

■ 1/2” Kovan (13mm Kovan) – Kavramalı - 7803 Serisi

■ 728 Serisi Bakım Matkapları

■ Açılı Matkaplar  (1 Serisi, Q2 Serisi, 5 Serisi, 6 Serisi, 7 Serisi )

■ Modüler Matkaplar  (P33 Motorlar, R33 Eklentileri )

■ Kavramalı ve Sıralı Matkaplar (1 Serisi, Q2 Serisi, 20 Serisi, 50 Serisi, 5 Serisi, 6 Serisi, 7 Serisi, 7400 Serisi, 7800 Serisi, 8500 Serisi )

Havalı Klavuz Tabancaları

Ingersoll Rand el tipi üretim klavuz tabancaları, çeşitli malzemelerde 5/8 inçe kadar hassas delik açma konusunda performansını kanıtlamıştır.

Modelleri

■ 7 Serisi

■ 7400 Serisi Çekme - İtme

■ 8500 Serisi

■ Q2 Serisi

 

Havalı Kalemtraş Motorları

Aşınmış elektrot uçları kötü kaynaklar üretir. Bu uçları değiştirmek maliyetli ve zaman alıcı olabilir. Ingersoll rand havalı kalemtraş motoru ( elektrot yontucu ) ile bu kötü kaynakları onarıp yenileme kesinti ( çalışmama süresini ) azaltan uygun ve ekonomik bir çözümdür.

Modelleri

■ 22 Serisi  (Hız: 250 ila 1500 RPM )

■ 2200 Serisi