Günmak A.Ş.
değer yaratan çözümler

Endüstriyel Aletler  / Havalı Ceraskallar

Düşük Enerji & Az Hava Sarfiyatı

Ingersollrand türkiye distribütörü

CLK

MLK

ARO 7700 & 7790

7700 & 7790 Spark

LIFTCHAIN®

Hercu-Link™

BOP Taşıma Sist.

CLK Zincirli Havalı Ceraskallar Serisi

CLK Zincirli Havalı Ceraskallar, 1100 lbs’ye kadar yükler için ve üretim uygulamaları için tasarlanmıştır. CLK Serisi, Ingersoll Rand’in havalı zincirli ceraskal ürün grubuna en son eklenmiştir. Olağanüstü sağlam bu ceraskallar, 800 tam yük saat çalışması için görev- derecelidir.

MLK Zincirli Havalı Ceraskallar

Taşıma Kapasitesi 250 kg. – 1000 kg.

25 yıldan fazla süredir endüstriyel hizmet veren, sağlam ve güvenilir MLK serisi ceraskallar birçok değiştirilebilir parçası ile genel bir tasarıma sahiptir. Yüksek hız ve hassasiyet ile bu ceraskallar yüksek üretim döngüsü operasyonları için idealdir. Kıvılcım almaz ve yavaş hız hassasiyetli modelleri de mevcuttur. MLK serisi, geniş bir opsiyon ve aksesuar seçeneğine sahiptir.

ARO Zincirli Havalı Ceraskallar 7700 & 7790 Serisi

Sürekli Ağır-İş Tipi Uygulamalar İçin

Taşıma Kapasitesi 125 kg - 2000 kg

7700 ve 7790 serisi zincirli ceraskallar, 125 kg ila 2000 kg. arasında değişir yüklerin olduğu ağır-iş tipi endüstriyel uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Basit, sağlam ve güvenilir bu ceraskallar, kolay onarım ve daha az durma süresi için, birkaç hareketli parça ile inşa edilmiştir.

ARO Zincirli Havalı Ceraskallar 7700 & 7790 Kıvılcım Almaz Serisi

Sürekli Ağır- İş Tipi Uygulamalar İçin

Taşıma Kapasitesi 227 kg – 1364 kg

7700 ve 7790 Serisi Kıvılcım Almaz Ceraskallar, normal çalışma şartları altında atmosferin, yanıcı gazlar, toz ve diğer malzemelerin konsantrasyonunu içerdiği departman 1 uygulamaları için tasarlanmıştır.

227 kg. ila 1364 kg. arasındaki sürekli ağır-iş tipi endüstriyel uygulamalar için özellikle tasarlanmıştır. 7700 ve 7790 Kıvılcım Almaz Ceraskallar, bronz üst kanca ya da adaptör süspansiyonu taşıma arabası ile birlikte sunulurlar.

LIFTCHAIN® Zincirli Havalı Ceraskallar Serisi

Taşıma Kapasitesi 1,5 tondan 100 metrik tona kadar

Kompakt, sağlam ve modüler tasarıma sahip, LIFTCHAIN®ceraskallar, kanca montajı içeren çeşitli konfigürasyonları ya da, düz, dişli ya da vinç kolu veya kirişler üzerine monte için motorlu taşıyıcılar ile 1,5 tondan 100 metrik tona kadar kapasite aralığı sunar.

Hercu-Link™ Zincirli Havalı Ceraskallar Serisi

Taşıma Kapasitesi 12,5 tondan 100 metrik tona kadar

Modüler, çok yönlü ve kompakt tasarıma sahip Hercu-Link™ havalı zincirli ceraskallar, zorlu uygulamalar için geliştirilmiş güvenlik, güç ve dayanıklılık sunar. Tersane, nükleer ya da konvansiyonel enerji üretimi, inşaat yada denizaşırı işlerde, işin he zaman, zamanında ve maliyet etkin fiyatta yapılabilmesi için Hercu-Link™ model ceraskaller mevcuttur.

BOP Zincirli Ceraskal Taşıma Sistemleri

Taşıma Kapasitesi 25 ila 200 Metrik Ton

BOP Zincirli Ceraskal Taşıma Sistemleri, petrol kuyu sondaj endüstrisi için Norveç Petrol Müdürlüğü ( NPD ), UK HSE, Lloyd Gemi Sicilleri ( LRS ), Det Norske Belgelendirme ( DNV ), Amerikan Denizcilik Bürosu ( ABS ) kuruluşlarının spesifikasyonlarını karşılamak amacıyla tasarlanmıştır.

Tüm BOP taşıma sistemleri, her biri sistem kapasitesinin bir buçuk katı oranında derecelendirilmiş, iki taşıyıcılı yük asansörlerinden oluşmaktadır.