Günmak A.Ş.
değer yaratan çözümler

Endüstriyel Aletler  / Delik Delme ve Diş Çekme Üniteleri

Düşük Enerji & Az Hava Sarfiyatı

Ingersollrand türkiye distribütörü

 Delik Delme ve Diş Çekme Üniteleri

Delik Delme ve Diş Çekme Üniteleri

Ingersoll rand’in sabit otomatik ilerlemeli delik delme ve diş çekme üniteleri doğru ve tekrarlanabilir delik delme mecburiyeti olduğu durumlarda çözüm sunar.

Bant-A-Matic, Par-A-Matic ve Super Par-A-Matic matkaplar, geniş yelpazeli ikincil işleme uygulamalarını basitleştirmek ve ekonomikleştirmek amacıyla seçim, performans ve hassasiyet derecesi sunar.

Matkapların döndürülmesi ve besleme/kontrol fonksiyonlarının her ikisi için basınçlı hava kullanılır. Güvenilir döner kanatlı hava motoru, makine tasarım esnekliği sağlamak amacıyla ağırlığı ve boyutu azaltılan aletin performansını arttırmak için yüksek güç sağlar. Sadece pnömatik devre gereksinimi ile aletler kolaylıkla monte edilebilir. Bu aletler, tek başına kullanılabildiği gibi, başka bir ARO elektrikli ya da pnömatik aletlerle de bağlantılı olarak kullanılabilir.

Sunduğu tasarım yenilikleri ile sınıfındaki diğer ürünlerin önünde yer alan 34, 54 ve 74 model seriler, son derece esnek ve çok yönlüdür:

■ Geniş yelpazeli klavuz çekme kafaları, matkap mandrelleri ve uygulama talebine göre değiştirilebilen pensler

■ Optimum performans için 20 iş mili devri, yeni çap ve malzemelere uyum sağlamak için çabuk ve kolay değiştirilebilen, kolay ulaşılabilir makara sistemi tarafından işletilir.

■ Esnek kullanım ve montaj için kompakt boyut ( 24 inç ) ve hafif ağırlık ( 30 lbs. ) , maksimum sayıda eş zamanlı ikincil operasyonlara imkan verir.

■ Basit, müşteri odaklı tasarım, rakip araçlara göre daha az parça içeren, daha az sıklıkta ve daha düşük maliyetli bakım.

■ Üç uzaktan kumanda seçeneği için bir merkezi modül – elektronik ( 24V DC ), elektrik ( 115V AC ) ve pnömatik - daha kolay makine tanılama sağlayan-

■ Çift voltaj kapasiteli standart şasi motorları ( 230 / 460 V AC )