Günmak A.Ş.
değer yaratan çözümler
saltus türkiye distribütörü

Endüstriyel Aletler  / Aksesuarlar / Uçlar

Hassas & Net Ölçme

Takılabilir Aletler

Konnektörler

Soket Uçlar

Tornavida Lokmaları

Manuel Tork Aletleri İçin Takılabilir Aletler

Manuel tork aletlerinde kullanılan Saltus takılabilir aletler, yüksek dereceli krom-vanadyum ve krom-molibden çelikten özel olarak hazırlanmıştır. Saltus takılabilir aletler farklı sürücüler ve çıkış dişlileri bulunmaktadır. Aletler, takılabilir cırcırlar, ayarlanabilir – takılabilir cırcırlar, takılabilir düz tork anahtarları ve lokma anahtarlar ( aynı zamanda açık ) olarak sunulmaktadır. Ayrıca, lokmalar ve değiştirilebilir altıgen lokmalar – kapalı ya da açık – gibi altıgen soketli versiyonları da mevcuttur.

Konnektörler

Manuel Alet Konnektörleri

Tornavida uçları ve soket uçlar için DIN 3122/3123 standardına uygun krom kaplı konnektörlerdir.

 

Makineli Alet Konnektörleri

■ Elektrikli tornavidalar ile kullanılmak üzere Saltus konnektörler,

■ Çeşitli standart / standart olmayan çıkış dişlileri ve onların fonksiyonları farklı uçlar/tornavidalar ve soket uçlarının eklenmesine izin verir.

Soket Uçlar

Saltus soket uçlar, yüksek dereceli krom-vanadyum ve krom-molibden çelikten üretilmiştir. Özel üretim metodları sayesinde hassas uyum garantilidir. Saltus soket uçlar, tüm elektrikli ve pnömatik tornavidalar ( mekanik ve darbeli tornavidalar ), çok amaçlı tornavidalar, vidalama istasyonları ve robotik sistemler için idealdir.

 

 

Tornavida Lokmaları

Saltus tornavida lokmaları, yüksek dereceli özel çeliklerden yapılmıştır ve bu sebeple ağır-iş tipi kullanımlar için uygundur.

Modelleri; çeşitli uzunlarda, kısmen de olsa ekli, entegre mıknatıslar ya da eklenmiş halka mıknatıslar gibi özel modellerdir.