Günmak A.Ş.

Bağlantı Elemanları  / Saplama Kaynak  Kafaları

Soyer Türkiye Distribütörü

   Saplama Kaynak Kafaları

SK-1A

Mümkün olan en küçük boyutları ile kompakt ve sağlam Soyer SK-1A saplama kaynak kafası, cıvataların yarı ve tam otomatik olarak beslenmesini sağlar. SK-1A saplama kaynak kafası, dar yerlerde ve erişilmesi zor alanlarda ya da komplike iş parçalarında kullanılmak üzere özellikle tasarlanmıştır. SK-1A minyatür saplama kaynak kafası, istasyon tipi işleme merkezleri, CNC saplama kaynak makineleri, robotlar ve taşıma sistemlerine sorunsuz bağlantı için idealdir.

SK-5AN/SK-5AP

Küçük boyutlu, ince tasarımlı ve düşük ağırlıklı, yeni kompakt Soyer SK-5AN saplama kaynak kafası, eşsiz ve patentli yarı ve tam otomatik saplama kaynak cıvatası besleme sistemlerine sahiptir. SK-5AN kaynak kafası, kolay ve hızlı bir şekilde diğer cıvata çapları için dönüştürülebilir. Civatalar sebebiyle olası sıkışmaları anında tespit edilebilir ve kolay erişilebilirliği sayesinde hemen ortadan kaldırılabilir. Tüm bağlantılar takıp çıkarılabilir ve böylece kolay bakım ve kurulum sağlar.

Mikro işlemcili, yeni “akıllı” Soyer SK-5AP otomatik saplama kaynak kafası, ilk kez, patentli dijital ekranı vasıtasıyla, kaldırma ve daldırma mesafelerinin hassas olarak ölçebilir. Her bir cıvatanın daldırma derinliği için ölçülen değeri kayıt ederek, DIN EN ISO 9000 standartları serisi altındaki kalite güvence ve süreç kapasitesi doğrultusunda önemli bir adım atmıştır. Patentli yarı ve tam otomatik cıvata besleme sistemi ile bağlantılı olarak, bu eğilim belirleyici yeni gelişme, özellikle yüksek kaliteli cıvata kaynak bağlantıları için uygundur.

SK-5AN /SK-5AP saplama kaynak kafaları, istasyon tipi işleme merkezlerine, CNC makinelere, robotlara ve taşıma sistemlerine bağlantı için idealdir.

Model SK-1A SK-5AN / SK-5AP
Kaynak Aralığı M3-M8’e kadar ya da 2-8 mm çapında ve 6-35 mm uzunluğunda cıvata ve pimler M3-M8’e kadar ya da 2-8 mm çapında ve 6-35 mm uzunluğunda cıvata ve pimler (standart)
Malzeme Çelik, paslanmaz çelik, alüminyum ya da pirinç Çelik, paslanmaz çelik, alüminyum ya da pirinç
Kaynak Sırası 30 cıvata/dakikaya kadar (ilgili cıvata çapı ve besleme tipine bağlı olarak) 30 cıvata/dakikaya kadar (ilgili cıvata çapı ve besleme tipine bağlı olarak)
Ölçüler 75 x 180 x 170 mm (w x h x d, yüksekliğe saplama cıvata mandreni de dahildir.) SK-5AN: 75 x 300 x 110 mm (w x h x d) - SK-5AP: 75 x 300 x 125 mm (w x h x d)
Basınçlı Hava Tedariği 5 - 7 bar 5 - 7 bar
Ağırlık 1.5 kg (kızaksız) 2 kg (4.5 kg kızaksız)

HSK-5L

Soyer HSK-5L saplama kaynak kafası, geleneksel manuel kaynak tabancalarının kullanımının zor olduğu kaynak proseslerini optimize eder. HSK-5L saplama kaynak kafasının; kalite güvence gereksinimlerine uygun olarak, kaldırma ve daldırma mesafelerini ölçmek için yenilikçi bir dijital ekrana ve mikro işlemci teknolojisine sahip HSK-5LP modeli de isteğe bağlı olarak mevcuttur.

Model HSK-5L
Kaynak Aralığı M6 - M20’ye ya da Ø 6 - 19 mm’e kadar civata ve pimler
Malzeme Çelik, paslanmaz çelik ve ısıya dayanıklı çelik
Kaynak ve Kontrol Kabloları 5 m yüksek esneklik
Toplam Uzunluk Yaklaşık. 350 mm’den - 560 mm’e kadar (saplama cıvata uzunluğuna ve destek ayaklarına bağlı olarak)
Kaynak Kafası Ölçüsü 70 mm
Kafa Tutucu Ölçüsü 76 mm x 98.5 mm x 100 mm (d x w x h)
Ağırlık 3.7 kg kablosuz